Номер кузова не співпадав з офіційним: правоохоронці радять не купувати авто за дорученням | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Номер кузова не співпадав з офіційним: правоохоронці радять не купувати авто за дорученням
07 Червня, 14:26
logo-black

Номер кузова не співпадав з офіційним: правоохоронці радять не купувати авто за дорученням

Леся Гаврилюк

Нещодавно львівські патрульні за один день затримали трьох водіїв, які мали підроблені документи на машини. Номер кузова автомобілів не співпадав з офіційним. Правоохоронці кажуть, останнім часом почастішали випадки перепродування нелегальних авто: євробляхи маскують і продають під виглядом розмитнених.

“Щоб не стати жертвою шахраїв, треба купувати автомобіль офіційно в сервісних центрах МВС, шляхом прямої перереєстрації, за договором купівлі-продажу, а не «за дорученням». Тоді особа буде впевнена, що на автомобілі немає жодних обмежень, номери на кузові і двигуні відповідають документам, – розповідають LMN у прес-службі РСЦ МВС у Львівській області. – Процес відбувається наступним чином. У сервісному центрі МВС власник машини і покупець оформлюють заяву. Після цього авто скеровують на експертний огляд. Там власне і перевіряють відповідність номера двигуна і кузова з тим, що в документах. Також відслідковують, чи на автомобілі немає ніяких обтяжень, чи він не перебуває в базі боржників».

При купівлі «за дорученням» є ризики, що з автомобілем не все гаразд. Якщо іншої можливості оформити авто нема, варто самому здійснити перевірку наявності обмежень на даному авто за кузовним номером. Для цього можна скористатись онлайн-послугою на сайті МВС, вона коштує 40 грн. А при зверненні до сервісного центру – 60 грн, там дадуть витяг з єдиного державного реєстру МВС.

Відео