Нове зонування: де на Львівщині посилили карантин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Нове зонування: де на Львівщині посилили карантин
26 Жовтня, 09:06

Нове зонування: де на Львівщині посилили карантин

Від сьогодні, 26 жовтня, починає діяти нове епідемічне зонування, за яким Сокальський район Львівської області потрапив у червону зону епіднебезпеки. Тут вводять посилені карантинні заходи.

У червоній зоні заборонена робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність ТРЦ, кафе, ресторанів.

Також збільшилася кількість населених пунктів у Львівській області, де діятимуть обмеження помаранчевого карантинного рівня. Це міста Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград, Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Пустомитівський, Радехівський, Самбірський, Сколівський, Старосамбірський, Стрийський, Турківський та Яворівський райони Львівської області.

Якщо регіон увійшов у помаранчеву зону, це означає, що забороняється:

  • діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
  • діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
  • планові госпіталізації в лікарнях;
  • робота спортзалів, фітнес-центрів та закладів культури;
  • прийом нових змін в дитячі табори

До жовтої чи зеленої зони не увійшов жоден населений пункт області. Державна комісія ТЕБ і НС перегляне зонування через 7 днів.

Нагадаємо, що Кабмін 13 жовтня продовжив дію адаптивного карантину до кінця року та змінив правила про дозволену кількість людей у масових зібраннях. У зеленій зоні дозволили масові заходи загалом не більше 50 людей за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра та маскового режиму, у «жовтій» – не більше 30 людей, у «помаранчевій» – не більше 20.

Відео