Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Новояворівськ і Новий Розділ у час карантину досі без гарячої води
26 Червня, 17:26

Новояворівськ і Новий Розділ у час карантину досі без гарячої води

Мешканцям Нового Роздолу приходять платіжки за гаряче водопостачання, проте його у місті нема вже кілька місяців, – пише “Четверта студія” з посиланням на допис у Фейсбуці місцевої журналістки.

«Соромно зізнатися, що я була в числі тих, хто “ратував” за прихід Нафтогазу під час газової кризи, бо розраховувала на те, що при фінансових потугах та фаховому менеджменті даної компанії “Новий Розділ” буде позбавлений невігластва та некомпетентні сумнозвісного Гарант “Енерго М”. “Нафтогаз” привів на наш ринок свою «дочку» “Нафтогаз Тепло”. Компанію, яка декларувала та заявляла про відкритість, прозорість, про соціальну відповідальність і таке інше, і так далі», – йдеться у дописі Ірини Тельки.

До слова, гаряче водопостачання у місті обіцяли відновити ще 30 травня.

«Звісно, а навіщо новороздільцям гаряча вода. Навіщо нам дотримуватись гігієни в часи пандемії. Проте, платіжки за поставлену гарячу воду, якої у нас немає – приходять з дуже великим сумами», – додає жінка

За її словами, «Нафтогаз Тепло» проводить публічні обговорення тарифу на розподіл електрики.

«Обіцяли провести аудит Новороздільської ТЕЦ і доповісти про стан, перспективи і плани. Чекаємо і надалі. А сьогодні взагалі феєрична подія відбувається – на ТЕЦі, лише для обраних “Нафтогаз” тепло проводить публічні обговорення тарифу на розподіл електрики. Тобто послуги, яка закладена у собівартість постачання холодного водопостачання, гарячого водопостачання, світла у домівках І за попередньою інформацією тариф у нашому регіоні становитиме більше 2 гривень, – зазначає Телька. – той час, як для Новояворівська, де теж працює “Нафтогаз Тепло” – тариф очікується значно меншим. Водночас, ні кого з депутатів на це засідання не запрошували, ніде в місцевій пресі про це ніхто не оголошував, ніяких повідомлені на сайті міської ради не робив, нікого з новороздільчан там бачити не хочуть».

Про проведення “таємних” громадських слухань повідомляє і громадський активіст Андрій Гнатуш.

«Мер Новояворівська провів таємні громадські слухання сам з собою і підняв вартість розподілу е/е у 2 рази. Продав людей за мідяка», – написав Гнатуш.

  • 0
  • 1025
Схожі новини