Новий рекорд України: група незрячих підкорила Говерлу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Новий рекорд України: група незрячих підкорила Говерлу
07 Липня, 20:01

Новий рекорд України: група незрячих підкорила Говерлу

Вчора, 6 липня, було встановлено рекорд України з підняття на гору Говерла найбільшої групи людей з інвалідністю по зору. 21 особа, серед яких були тотально незрячі, зійшли на найвищу вершину України.

«Підйом і спуск для учасників походу, були надзвичайно складними. Однак емоції та усвідомлення того, що вдалось зробити щось неймовірне, дати змогу людям з обмеженими можливостями вчинити подвиг і перемогти, в чергове, свої обмежені можливості – варті тих витрачених сил», – написав у себе на Фейсбук-сторінці Володимир Сірко.

Ініціатором сходження  була Львівська обласна організація УТОС. Допомогу в реалізації задуму склали небайдужі волонтери з громадської ініціативи “Коло Честі”.

Учасники  кажуть, підкорити найвищу вершину України посприяла ще й погода. Загалом зійти на Говерлу та опуститись з неї людям вдалось за трохи більше, ніж 8 годин.

Вкінці маршруту, Національний Реєстр Рекордів вручив учасникам сертифікат, що підтвердив новий встановлений рекорд.

«Для себе, ми чітко зрозуміли, що не буває причин опускати руки. Чи бувають такі перепони, які неможливо подолати? Чи можна бути байдужим? Всі учасники дали собі відповіді на ці запитання. І нам вдалось перемогти всі обставини та подолати всі труднощі. Ми спільно підкорили висоту в 2061 м”, – додає Володимир Сірко.

ФОТО: Володимир Сірко

  • 0
  • 225
Відео