Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Обслуговувати мережу вуличного освітлення у Брюховичах буде енергосервісна компанія
27 Липня, 17:31

Обслуговувати мережу вуличного освітлення у Брюховичах буде енергосервісна компанія

Із 1 липня Брюховицька селищна рада передала управління мережами вуличного освітлення у селищі керуючій компанії ТОВ «Незалежна енергосервісна компанія». Тепер при виникненні будь-яких проблем, мешканці зможуть напряму їх вирішувати.

«Мешканці при виникненні будь-якої проблеми стосовно вуличного освітлення, можуть телефонувати до диспетчерів за телефонами +38-032-288-01-93 та +38-096-524-91-94. Повідомляти місце (адресу поломки), а також свої контактні дані, аби у випадку необхідності уточнення локації чи для можливості виконавців (електриків) повідомити про усунення поломки», – розповіли у Брюховицькій селищній раді.

А також додали, що в Брюховичах всі аварійні та планові ремонтні роботи виконуються згідно графіків, лінії функціонують без серйозних поломок, проводиться постійний моніторинг роботи електромереж та регулярні профілактичні огляди ліній електропередачі. Стан мереж контролюється в нічний час за допомогою запрограмованих квадрокоптерів, що з висоти пташиного польоту стежать за освітленістю вулиць.

Зазначимо, що Брюховицька селищна рада одна з перших в Україні серед органів місцевого самоврядування, хто передав обслуговування однієї із сфер комунального господарства селища професійній компанії. Співпраця відбувається на основі укладеного договору та фінансується із селищного бюджету.

Облаштування вуличного освітлення  у селищі – це один із напрямків, роботі над яким приділяється найбільше уваги, разом із ремонтом доріг, будівництвом водопроводу та каналізації, підтримці освітніх та культурних заходів.

  • 0
  • 64
Схожі новини