Один з підлітків, які у Львові кинули з багатоповерхівки кошеня, просить вибачення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Один з підлітків, які у Львові кинули з багатоповерхівки кошеня, просить вибачення
19 Січня, 09:36

Один з підлітків, які у Львові кинули з багатоповерхівки кошеня, просить вибачення

Вчора, 18 січня, патрульна поліція Львова встановила особи двох підлітків, які викинули кошеня з дев’ятого поверху на вул.. Лінкольна у Шевченківському районі міста. Ними зайнялися правоохоронці.

«Патрульні вже в одного хлопця вдома. Мама – в шоці. Хлопчик зізнався, що брав участь. На місце ми викликали працівників Шевченківського відділу поліції. Вони вже на місці, – повідомила Катерина Рибій з патрульної поліції Львова.

В інтернеті з’явилася інформація, що підлітки – учні училища №48. Один з них в львів’ян попросив вибачення.

«Народ, киця жива. Мені, дійсно, стидно. Але кидав не я, а мій знайомий, тому пишіть не мені, а йому з погрозами. Я ж просто стояв. Да, це не виправдання. Але мені дуже обідно і шкода, що так сталося. Тому прошу вибачення перед вами всіма», – написав у Спільноті собачників Львова.

Очевидці підтверджують, що тварина вижила. Кошеня підібрали перехожі.

Нагадаємо, що львів’яни поширили відео у мережі, де двоє підлітків викидають кошеня з вікна багатоповерхівки. Хлопці самі зняли це відео, у ньому чути їхній сміх.

Користувачів шокував цей запис.  Люди почали надсилати його одне одному, щоб знайти винуватців. Небайдужі хочуть, аби підлітків покарали.

Фото: зі соцмереж

Відео