Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Один зі скверів Кракова найменували «Вільної України»
13 Квітня, 19:21

Один зі скверів Кракова найменували «Вільної України»

Один зі скверів Кракова матиме назву «Вільної України». За відповідне рішення проголосували польські депутати, частина з яких перебуває у Львові. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

«Від початку російської агресії ще у 2014 році Польща була першою країною, яка відкрито назвала росію агресором. Сьогодні Польща приймає українців, як рідних. Десятки тонн мілітарних та гуманітарних вантажів безупинно йдуть з до нас саме з Польщі. Тому таке рішення – це ще один доказ справді братерської любові і підтримки для України», – каже він.

Як інформує Твоє Місто з посиланням на польські ЗМІ, сьогодні, 13 квітня, краківські депутати мали обговорити можливу зміну назви вулиці Єпископська / Biskupia, де розташоване консульство росії, на вулицю Захисників України 2022 року / Obrońców Ukrainy 2022 roku. Також депутати мали вирішити переіменувати сквер, який неофіційно називають Єпископською площею / plac Biskupi. Саме її й перейменували на Площу Вільної України / Wolnej Ukrainy.

Ідея змінити назву вулиці, де розташовуються російські дипломатичні установи, за останній місяць була реалізована в багатьох містах Європи. Так, у Празі посольство російської федерації перебуває віднедавна не на вулиці Коронаційній, а на вулиці Українських Героїв. Посольство росії в Ризі, в Латвії, розташоване за адресою вулиця Незалежності України, у албанській Тирані – вулиці Вільної України, а у Вільнюсі, в Литві – вулиці Героїв України.

  • 0
  • 29
Схожі новини