Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Оприлюднили правильні відповіді і завдання пробного ЗНО з української мови і літератури: де перевірити
19 Березня, 15:02

Оприлюднили правильні відповіді і завдання пробного ЗНО з української мови і літератури: де перевірити

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив правильні відповіді і завдання пробного ЗНО з української мови і літератури.

Ті, хто проходив пробне тестування можуть перевірити правильність виконання завдань і вирахувати кількість набраних тестових балів на сайті у розділі “Пробне ЗНО”.

Максимальна кількість балів, яку можна отримати, виконавши всі завдання, — 104. Із них 20 балів за написання власного висловлення і 84 — за виконання завдань закритої форми.

Для тих, хто скористався сервісом «Визначення результатів пробного ЗНО», результат тестування за рейтинговою шкалою 100-200 балів і критеріальною 1-2 бали розмістять у персональному кабінеті учасника пробного тестування 22 березня.

Якщо ж учасник пробного ЗНО не скористався цим сервісом, то може самотужки визначити кількість набраних балів. Це можна зробити за допомогою Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури та Схеми оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з української мови пробного ЗНО 2019 року.

 

Фото: ілюстративне

Схожі новини