«Оселя» запрошує потребуючих на Святвечір | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Оселя» запрошує потребуючих на Святвечір
03 Січня, 18:02

«Оселя» запрошує потребуючих на Святвечір

Ярина Кучерява

6 січня, у переддень Різдва, ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» організовує Різдвяну вечерю для людей, які з різних причин опинилися у скрутній ситуації. Святвечір традиційно відбудеться у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). В цей світлий день ніхто не має бути самотнім чи голодним, наголошують організатори, відтак запрошують потребуючих, щоб разом зустріти Народження Христа.

«Щороку спільнота “Оселя” організовує Святвечір і Великодній сніданок для потребуючих. Традиційно столи накриваємо у Львівському палаці мистецтв на 500 людей. Разом з нашими постійними партнерами Холдинг емоцій “FEST” готуємо традиційні страви – борщ, голубці, грибна підливку, кутю, смажену рибу, капусту тушковану, оселедець та інші. Будемо разом колядувати», – розповіла LMN соціальний працівник «Оселі» Oльга Біянська.

Якщо ви знаєте людину, яка немає з ким провести Святвечір, передайте їй інформацію про захід «Оселі». Волонтери, які хочуть допомогти накривати столи, можуть приходити з 10.00 год у палац мистецтв (вул. Коперника, 17). Також можна принести з собою ще готові продукти як-от печиво, соки.

Контактні телефони: 096 426 47 96, 093 010 14 13

ФОТО: ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Відео