Остаточно непроїзний: ЗСУ знову вдарили по Антонівському мосту | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Остаточно непроїзний: ЗСУ знову вдарили по Антонівському мосту
14 Серпня, 16:35

Остаточно непроїзний: ЗСУ знову вдарили по Антонівському мосту

У ніч на неділю ЗСУ нанесли новий удар по Антонівському мосту на Херсонщині. Про це керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк повідомила в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

Так, ми продовжуємо вогневий контроль за транспортними і логістичними артеріями на тимчасово окупованій території, оскільки маємо чіткий намір допомогти окупантами прийняти правильне рішення і спрямувати їх чергові “жести доброї волі” в потрібному нам напрямку. Знову було нанесено удар по Антонівському мосту для того, щоб закріпити його статус остаточно як непроїзний, – зазначила вона.

Гуменюк підтвердила, що ЗСУ вже атакували Антонівський міст, залізничний міст у Херсоні та Каховський міст.

Вона також зазначила, що внаслідок цих ударів пошкоджено всі стаціонарні канали поставок важкого озброєння російських військ з лівого на правий берег Дніпра на Херсонщині.  

Це означає, що важка техніка і перевезення запасів боєприпасів надзвичайно ускладнені до унеможливлення. Ми продовжуємо уточнювати всі результати, і коли отримаємо абсолютну оцінку, зокрема експертну, щоб розуміти, що ці артерії вже не можуть використовуватися, тоді проголосимо це, – сказала вона.

За словами Гуменюк, зараз керівний склад військових підрозділів РФ “потроху використовує ці залишки транспортних шляхів для евакуації на лівий берег для того, щоб відчувати себе в безпеці”.

Відео