Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Отець Броніслав фінансової підтримки не потребує»: у Городку проводять псевдозбірку для лікування священника
09 Грудня, 11:23
logo-black

«Отець Броніслав фінансової підтримки не потребує»: у Городку проводять псевдозбірку для лікування священника

До мешканців Городка днями навідувались люди з проханням допомогти грошима на лікавуння отця парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ Броніслава Гринишина. Однак, як повідомив отець Михайло Греділь, який також служить тут, отець Броніслав нікого про це не просив.

«Отець Броніслав справді потребує хірургічного втручання: має певні проблеми зі судинами. Але ця операція коштує стільки, що отець може її сам оплатити. А якби не міг, ми би в церкві провели збірку. Аде ходити і збирати гроші, та ще й розказуючи ніби у нього онкозахворювання, отець Броніслав нікого не просив», — розповів LMN Михайло Греділь.

Отець Михайло каже, що хто саме проводив таку псевдозбірку, не знає.

«Можливо, це якісь наші старі парафіяни, які не зовсім орієнтуються у справах, можливо, просто аферисти. Справа в тому, що це вже не перший такий випадок. Тому хочеться вкотре наголосити, що про усі збірки ми оголошуємо в церкві, а також пишемо в соціальних мережах», — зазначив отець Михайло.

Якщо ж ви мешкаєте у Городку і до вас прийде людина з такою збіркою, то просять дати знати, зателефонувавши в канцелярію 0970016003 або написавши отцю Михайлу у приватні повідомлення.

Схожі новини