Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Паркінг на зеленій зоні: ТЦ «Океан» знову потрапив у скандал
03 Вересня, 14:29
logo-black

Паркінг на зеленій зоні: ТЦ «Океан» знову потрапив у скандал

Ірина Петришин

У Львові зчинився новий скандал довкола ТЦ “Океан”. Цього разу забудовник «Компанія Ріел-естер груп» замість збудувати під величезним магазином підземний паркінг, вирішив викроїти собі шматок зеленої зони, що належить будинку №34 на вул. Володимира Великого. Там хочуть облаштувати паркувальний майданчик. Мешканці забили тривогу.

«Торік забудовник «Компанія Ріел-естер Груп”, вже стикнулися з проблемами, які самі ж собі створили. Знищили мозаїку риб, яка була символом Франківського району. На щастя, її вдалось повністю відбудувати. Цю проблему вдалось вирішити під тиском публічності. Починаючи будівництво, забудовник також погодився зробити громадський простір для людей, але зараз це вже під питанням. Крім того під торговим центром мали збудувати підземний паркінг. Але і тут вирішили зекономити», – розповідає активістка Української Галицької партії Андріана Шехлович.

sherr3
sher-4

До слова, «Океану» для паркування належить лише місце перед будівлею ТЦ. Усі сусідні – це зелені зони міста та мешканців. Проте мешканці будинку №34, дізнались, що в них їхню зелену зону хочуть забрати. Люди здійняти галас. Виявляється з ними ніхто не погоджував жодних проектів. Відбулось засідання ОСББ «Перлина океану» на ньому мешканці зібрали підписи для припинення будівництва автомайданчику.

sherr-2

«Торговий центр починає лізти на місце прибудинкової території, тим більше, що це зелена зона. З одного боку забудовник хоче забрати зелену зону, а з іншої сторони – будинку заблокувати прохід мешканців через парковку, – говорить Шехлович. – Будівництво цього паркінгу є незаконним, дозволів для привласнення прибудинкової території немає. Власники разом із забудовником хотіли це непомітно привернути, але, на щастя, їм це не вдалось».

Сьогодні, 3 вересня, забудовник має провести зустріч із представниками міської влади. Зі слів адвокатки, ні голову ОСББ, ні мешканців будинку на цю розмову не запрошують.

«Я і мешканці триматимуть на контролі цю ситуацію, і в разі, якщо новий план таки зачепить зелену зону, ми готові на рішучі дії. Перекриватимемо дорогу та відстоюватимемо свою позицію. Цей бардак та нахабне заграбастання – є абсолютно неправильним та нечесним. Я підтримуємо будівництво паркінгів, але вони повинні бути вірно спроєктовані», – додає Шехлович.

  • 0
  • 431
Схожі новини