Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Переможці гранту імені Шептицького отримали нагороди під час святкування ювілею Митрополита
29 Липня, 20:25

Переможці гранту імені Шептицького отримали нагороди під час святкування ювілею Митрополита

Сьогодні, 29 липня, на у селі Прилбичі Яворівського району автори п’яти найкращих проєктів, які популяризують Андрея Шептицького, отримали грошові винагороди. Їхні ідеї вже найближчим часом будуть реалізовані. Зазначимо, грант започаткували ГО “Молодь Яворівщини” та народний депутат Павло Бакунець.

До участі у конкурсі ідеї подали понад 30 учасників. Переможців вибирали у два етапи – експертне журі та відкрите голосування у соцмережах.

Журі визначило трьох переможців. Орися Шняк та Спільнота МоКаДо з Жовкви запропонували три ідеї для популяризації Андрея Шептицького: перегляд короткометражних фільмів під відкритим небом, квест «З Митрополитом на ТИ» та інтерактивна гра «Що? Де? Коли?». Ірина Турба з Яворова придумала QR-квест містом на основі фільму про митрополита Андрея. Ярослава Різник з села Наконечне-1 запропонувала сценарій лялькової вистави «Наш Шептицький» на 2 дії.

772df9cc-8b8d-4324-8288-dd0ae1409e25
b9befceb-44d3-4722-8425-165520f85ee3

Користувачі соцмереж визначили ще двох переможців: Максима Андрухіва з Новояворівська та Наталю Гриньків з Івано-Франкового. Максим запропонував сценарій вистави «Праведник світу», а Наталя – квест про життя Митрополита.

Переможці гранту отримали грошову премію у розмірі 5 тис грн. А їх проекти ГО «Молодь Яворівщини» та народний депутат Павло Бакунець допоможуть втілити у життя.

«Ми хотіли зробити Митрополита Шептицького цікавим, зрозумілим та популярним серед українців, особливо серед молоді. Лише на етапі голосування вдалося залучили тисячі людей до процесу. Наступний крок – реалізація тих крутих проектів, які придумали переможці. І дуже важливо, що вони самі придумали ці проекти. Тобто молодь, школярі, студенти пропонують небанальні заходи для своїх ровесників – вони точно стануть популярними  А їх автори ще довго будуть активними промоутерами Владики Андрея», – каже нардеп Павло Бакунець.

5d924006-ef13-4592-a4c5-87e67c50eaf9

Нагадаємо, сьогодні в Прилбичах відбулася проща до 155-річчя Андрея Шептицького. Вшанувати пам’ять Митрополита приїхали віряни з Львівщини та інших регіонів України.

Фото: організаторів.

  • 0
  • 527
Схожі новини