Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА з вимогою дозволити міжміські та приміські перевезення
05 Червня, 13:15

Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА з вимогою дозволити міжміські та приміські перевезення

Сьогодні, 5 травня, під стінами будівлі Львівської ОДА пікетують перевізники. Вимагають відновити із 6 червня приміські та міжміські перевезення та розпочати боротьбу із нелегальними перевізниками. Через протест рух на вулицях Винниченка та Підвальній ускладнений.

Під стінами адміністрації також стоять близько двох десятків автобусів із плакатами на лобовому склі “Руки геть від наших робочих місць”, “У мене не буде роботи! Дякую ЛОДА” тощо.

«Люди уже котрий місяць на карантині, втрачають останні запаси і терпець. Тим часом нелегальні перевізники, можливо, за мовчазного сприяння влади, ще більше розвинули свої небезпечні рейси. Лише у районі Стрийського автовокзалу у Львові щодня курсує приблизно півсотні “лівих” рейсів», – кажуть перевізники

Нагадаємо, на період карантину весь транспорт області курсує у режимі спецперевезень. Рішення про  відновлення регулярної роботи пасажирського транспорту можуть прийняли лише на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС, яке відбудеться сьогодні, 5 червня. Втім під час останнього засідання, яке відбулося 1 червня, вирішили не пом’якшувати карантинних обмежень через високий рівень нових випадків захворювання на коронавірус в області.

101688300_3058322920920060_2135671027647119360_o

Фото Святослава Товстига.

  • 0
  • 1963
Схожі новини