Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перше судове засідання у справі Козловського проти Української Галицької партії не відбулось
10 Березня, 13:56
logo-black

Перше судове засідання у справі Козловського проти Української Галицької партії не відбулось

Сьогодні, 10 березня, у  Франківському районному суді Львова мало відбутись засідання щодо позову Григорія Козловського на Українську Галицьку партію про захист честі, гідності та ділової репутації. Однак засідання не відбулось, оскільки суддя з 6 до 16 березня працює у нарадчій кімнаті. Відповідно усі засідання, які розглядатиме голова цього суду Світлана Мартьянова, переносяться на невизначений термін. 

За півгодини до початку акції представники УГП розгорнули під стінами суду партійну символіку. На засідання прийшло понад 50 партійців та прихильників політсили. Як розповіла голова Політради УГП Ірина Моряк, цю справу, а також напад на офіс партії вони розцінюють як політичний тиск за висвітлення ситуації з систематичним розкраданням землі у Львові. 

“Цей суд – спроба закрити рот людям, які говорять правду. Це суд про честь та гідність львів’ян. Нас хочуть змусити мовчати, але ми не будемо. Ми не боїмось. У нас є докази, що ділянка на Дорошенка, 2, де має вирости готель доньки Козловського, вкрадена у львів’ян. Колективне звернення з усіма фактами та аргументами вже передано до прокуратури. І, наскільки мені відомо,  прокуратура поновила розгляд цієї справи”, – пояснює LMN Ірина Моряк. 

photo5422429867019972103-1

Сам Григорій Козловський сьогодні до суду не прийшов. 

“Вважаємо, що ситуація з перенесенням судового засідання склалась з об’єктивним причин. Таке часто трапляється в Україні через перевантаженість суддів. У зв’язку з тим, що кримінал має перевагу над розглядом цивільних справ, тому перебування судді  у нарадчій кімнаті є об’єктивною причиною для відкладення засідання. Інтереси Григорія Петровича захищатиму у межах правового поля. У випадку необхідності Григорій Козловський буде присутній на засіданнях, але на сьогоднішній момент є можливість здійснювати захист інтересів у таких справах через представників. Це питання бажання, часу, об’єктивності і зайнятості особи”, – коментує Олексій Різник, адвокат Григорія Козловського. 

Адвокати Української Галицької партії вважають, що суддю, що розглядатиме справу, варто змінити. 

“Ми вже підготували клопотання про відвід судді, оскільки маємо підстави вважати, що при виборі головуючої судді були певні порушення, що змушує нас сумніватись в об’єктивності та незаангажованості Світлани Мартьянової у розгляді справи” – каже LMN адвокат УГП Володимир Рибалко.  

Юрист пояснює, що думки, висловлені в дописі Української Галицької партії щодо Григорія Козловського, є оціночними судженнями, а відтак спростуванню вони не підлягають. 

Нагадаємо, 13 лютого, близько півсотні молодиків прийшли у львівський офіс «Української Галицької партії» на вул. Костюшка.

Схожі новини