Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Перші результати будуть вже сьогодні”, – у Львові почали робити тести на коронавірус
26 Березня, 18:52
logo-black

“Перші результати будуть вже сьогодні”, – у Львові почали робити тести на коронавірус

Львівський обласний лабораторний центр почав працювати із китайськими тест-системами, за допомогою яких можна виявляти коронавірус. Фахівці центру уже розпочали дослідження.

“Опрацьовуємо зараз 24 підозри. Приблизно стільки можемо дослідити за добу. Перші результати ПЛР-досліджень будуть уже сьогодні. Інформацію про результати висвітлюватиме департамент охорони здоров’я ЛОДА”, – зазначив LMN заступник директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Олег Когут.

За його словами, для проведення тесту потрібно приблизно 7-8 годин. Частину тест-систем центр отримав за рахунок гуманітарної допомоги з Китаю, дещо придбали за кошти місцевого бюджету та самого лабораторного центру. За словами в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Андрія Васька, таких тест-систем і є 1200. Очікують ще 7 тисяч.

«Того забезпечення, яке є зараз, вистачить на кілька днів. Очікуємо поставку необхідного обладнання від Центру громадського здоров’я. Якщо вона буде, то ще на тиждень-два матимемо все для досліджень”, – каже Олег Когут.

Додамо, що на Львівщині також є 8 тисяч експрес-тестів для виявлення коронавірусу, однак їх результати не надто достовірні.

Фото: Закарпаття онлайн.

  • 0
  • 767
Схожі новини