Пес Патрон отримав нагороди від двох ветеранських організацій США | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Пес Патрон отримав нагороди від двох ветеранських організацій США
13 Липня, 13:06

Пес Патрон отримав нагороди від двох ветеранських організацій США

Пес-піротехнік Патрон отримав пам’ятні відзнаки одразу від двох ветеранських організацій США. Про це повідомили на особистій сторінці Патрона у Facebook.

Зокрема організації Veterans of Foreign Wars VFW та Bomb Techs Without Borders нагородили Патрона грамотою та бойовою монетою.

Відзнаки вручили засновник Bomb Techs Without Borders Метью Говард та представниця Асоціації військових офіцерів США Донна Кальп.

Зазначимо, організація Veterans of Foreign Wars VFW (Ветерани зарубіжних воєн Сполучених Штатів) – одна з найстаріших організацій у США. Створена в 1936 році, вона об’єднує близько 2 мільйонів людей.

“Структура має свої відділення у всіх штатах і у федеральному окрузі Колумбія, а також у 19 країнах світу, зокрема у державах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Європи та Латинської Америки”, – розповідає Патрон.

Bomb Techs Without Borders (Бомботехніка без кордонів) була заснована наприкінці 2018 року групою ветеранів армії США.  Одним із напрямків роботи організації є підвищення обізнаності про міни та інші вибухонебезпечні предмети – від Північної Америки до Європи.

Тепер організація співпрацює і з українськими надзвичайниками.

  • 0
  • 37
Відео