Звільнення Ореста Бонка: хабар чи політичні розбірки? | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Звільнення Ореста Бонка: хабар чи політичні розбірки?
04 Грудня, 11:45

Звільнення Ореста Бонка: хабар чи політичні розбірки?

3 грудня Президент України Петро Порошенко звільнив голову Старосамбірської РДА Ореста Бонка згідно з поданою ним заявою.

У червні чиновника затримали на хабарі. За  1,5 тис. доларів він начебто обіцяв посприяти у працевлаштуванні на посаду юриста Старосамбірської РДА.

57-річний Орест Бонк став головою Старосамбірської РДА наприкінці січня 2017 року. До того він був головою Старосамбірської райради  – з лютого 2013 року по листопад 2015 року. Ще  раніше очолював райвідділ освіти. Орест Бонк також є помічником народного депутата від БПП Андрія Лопушанського.

У районі не вірять, що Орест Бонк міг взяти хабар. Його там знають як порядну людину. Коли трапився інцидент з хабарем, жителі в соцмережах активно захищали чиновника. Вважають, Орест Бонк став жертвою політичних розбірок.

Користувачі “Фейсбука” й зараз активно висловлюють підтримку земляку.

 

“Орест Бонк написав заяву на звільнення, бо хоче гідно, вже не як чиновник, відстоювати свою честь у суді, – пише жителька Старого Самбора. – Але хтозна, чи дочекаємося вироку – справа з хабарем дуже мутна”.

 

Нагадаємо, на початку листопада також затримали голову Радехівської РДА Тараса Калиту. Він вимагав 1000 доларів від підприємця, якому допоміг би під час сесії отримати рішення про затвердження технічної документації з нормативної оцінки земельної ділянки на підзвітній йому території.

  • 0
  • 1043
Відео