Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Під час наступного обміну полоненими Україна планує повернути майже 200 осіб
05 Березня, 18:32

Під час наступного обміну полоненими Україна планує повернути майже 200 осіб

У межах наступного обміну утримуваними Україна хоче повернути додому майже 200 людей. Про це повідомив секретар Ради безпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі “Українського радіо”, передає “Уніан”.
«Списки на обмін є, він постійно узгоджується. Є окрема група, яка цим питанням займається. У нас є велике бажання забрати наших бранців додому. Це майже 200 осіб», — зазначив Данілов.
Він також прокоментував звільнення з полону українців, які ймовірно співпрацювали з бойовиками та знущалися з утримуваних співгромадян.
“Це складне питання, до якого я б обережно ставився. Сьогодні у нас є складні процеси, коли людина щось говорить, а потім воно не зовсім підтверджується… Люди, які катували і вбивали, вони не мають права на амністію. Ми не можемо вбивць амністувати. Нам це ніхто ніколи не пробачить”, — говорить Данілов.
Раніше журналіст Станіслав Асєєв, якого звільнили з полону бойовиків на Донбасі під час обміну 29 грудня 2019 року, заявив, що інші звільнені, Євген Бражніков та Олексій Кусков, знущалися з українських в’язнів у полоні бойовиків.

Нагадаємо, 29 грудня відбувся великий обмін утримуваними особами між Україною і так званими «ДНР» і «ЛНР». З полону бойовиків повернулися 76 українців, зокрема журналіст Станіслав Асєєв, який перебував у полоні понад 2 роки. СБУ оприлюднила імена всіх звільнених з полону українців: це 12 військових і 64 цивільних.

Фото: Уніан.

  • 0
  • 34
Схожі новини