Під Львівською ОВА попри воєнний стан проведуть масову акцію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Під Львівською ОВА попри воєнний стан проведуть масову акцію
18 Вересня, 14:19
logo-black

Під Львівською ОВА попри воєнний стан проведуть масову акцію

В п’ятницю, 22 вересня, з 16:30 до 18:00 біля Львівської військової адміністрації проведуть масову акцію, яку організовує волонтер та активіст Святослав Літинський.

Метою заходу вкотре є привернути увагу очільників ЛОВА, голів місцевих громад та уряду до потреби призупинити некритичні витрати на побудову нових стадіонів, спорткомплексів тощо і натомість скерувати ці кошти для допомоги армії.

Якщо попередні два протести проводили у вигляді одиночних пікетів, то цього разу вирішили провести мирну масову акцію.

«Я побачив, що багато громадян підтримують міркування про обмеження некритичних витрат для скерування їх на потреби армії, тому логічно, що одиночні пікети переходять у масову акцію. В інших містах, наскільки мені відомо такі акції робили лише шляхом одиночних пікетів» – повідомив Святослав.

Окрім того, як зазначив Літинський, минулий пікет не мав результату.

«Мої однодумці фактично уповноважили мене цього разу зареєструвати цю подію як масову акцію, яка відбудеться у п’ятницю. Окрім того, поштовхом до цього став нульовий результат минулого пікету» – наголосив Святослав.

У повідомленні про проведення масової акції активіст зазначив, що цього разу передбачається участь близько 200 осіб.

«Я сподіваюсь, що ті люди, які були присутні минулого разу будуть і приведуть своїх друзів та однодумців. Ми створили групу для спілкування у фейсбуці. Вона називається «Спочатку дрони – потім стадіони». Це відкрита спільнота, куди може приєднатись кожен», – уточнив  Літинський.

Нагадаємо, що до цього Святослав Літинський двічі ініціював проведення одиночних пікетів. До першого доєдналось близько 60 чоловік, до другого близько 70.

В ефірі проєкту “Погляд з хмарочаса” на youtube-каналі LMN він розповів, як громади заробляють на війні і чому це варто припинити.

Відео