Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Піший пункт пропуску «Шегині» відновить роботу
13 Травня, 19:15

Піший пункт пропуску «Шегині» відновить роботу

Сьогодні, 13 травня, уряд прийняв рішення про відновлення роботи пункту пропуску «Шегині-Медика» на кордоні з Польщею.

Пропозицією відкрити цей пропускний пункт вніс міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Члени Кабміну його підтримали. КПП відкриють з дня опублікування відповідної постанови. Поки остаточної дати відновлення роботи пункту пропуску немає.

«Це єдиний пункт пропуску на польській ділянці кордону, який обладнаний для пішого сполучення. Однак чи діятиме там піше сполучення, можна буде говорити тільки після опублікування рішення уряду і з урахуванням домовленостей, які будуть на той момент із польською стороною», – сказав речник ДПСУ Андрій Демченко, пише УП

Минулого тижня на порталі Кабміну з’явилося повідомлення про те, що уряд 6 травня прийняв рішення, яким відновлюється робота пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення “Рава-Руська” та для морського сполучення “Скадовський морський торговельний порт”, які були тимчасово закриті у зв’язку з пандемією.

Після цього у Польщі заявили, що прикордонний пункт пропуску “Рава-Руська – Гребенне” залишається надалі закритим, оскільки польська сторона не отримувала від України запиту щодо його відкриття. У Мінінфраструктури пояснили, що надішлють такий запит одразу після публікації урядового рішення.

Фото: inPoland.net.pl

  • 0
  • 7142
Схожі новини