Після розголосу облрада просить звільнити начальника Держекоінспекції Львівщини з неоднозначними поглядами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Після розголосу облрада просить звільнити начальника Держекоінспекції Львівщини з неоднозначними поглядами
25 Липня, 20:18

Після розголосу облрада просить звільнити начальника Держекоінспекції Львівщини з неоднозначними поглядами

Львівська облрада просить уряд та Державну екологічну інспекцію з скасувати призначення на посаду начальника Держекоінспекції Львівщини колишнього працівника ДАІ, уродженця Росії Олександра Штепи. Відповідне звернення ухвалили сьогодні, 25 липня, під час сесійного засідання.

 

«Ми, депутати Львівської обласної ради, глибоко стурбовані та засуджуємо призначення на керівні посади посадових осіб з сумнівною репутацію та без проведення публічного конкурсу. Мовиться про призначення на посаду начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області, уродженця Рросійської Федерації, людини, яка працювала в органах ДАІ, Штепи Олександра Івановича», – йдеться у зверненні.

Ким з Олександр Штепа LMN детально розповіла раніше. Він народився у місті Воркута російської федерації. Полковник міліції з двома вищими освітами: військовою та юридичною.

Промовисто про погляди Штепи говорять його дописи у соціальних мережах — тут нескладно знайти реппости дописів антиукраїнського блогера Шарія, радянські зірочки, а ще — сум за реформуванням міліції та розрадом радянського союзу.

 

Також після призначення громадський активіст Василь Курій у блозі на LMN звернув увагу на відсутність реакції на це призначення з боку обласної ради, яка саме після наказу збиралась на сесійне засідання.

Детально про призначення Олександра Штепи головна редакторка LMN Юлія Аронова також розповідала у прямому ефірі Ukrainian Media Network з Романом Скрипіним.

Відео