Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Після війни Андрій став замкнутим, уникав спілкування», – волонтерка про покійного воїна АТО
29 Січня, 13:24
logo-black

«Після війни Андрій став замкнутим, уникав спілкування», – волонтерка про покійного воїна АТО

Тетяна Пасічник

У місті Стебник Дрогобицького району помер 29-річний учасник АТО Андрій Шалигін. Хлопець не зміг психологічно реабілітуватись після бойових дій. Поховали його 25 січня на місцевому кладовищі.

Місцева волонтерка Ольга Мицак розповіла LMN, що Андрій Шалигін виріс у благополучній сім’ї. Батьки працювали, аби ні в чому собі не відмовляти. Був одружений, мав двоє дітей. Завжди був веселим та енергійним. Однак після війни закрився у собі.

 

 

“Я була викладачем Андрія в училищі, – розповідає Ольга. – Це була мегапозитивна людина. З його вуст завжди лунали жарти, спілкування, усмішки. Після війни він став замкнутим, уникав спілкування та зустрічей. Причина цьому те, що не пройшов соціальної і психологічної реабілітація. Буквально за три дні до його смерті знайомий бачив його у лікарні, хотів поговорити. Андрій сказав, що не має часу. Побіг.”

 

 

Містяни кажуть, є багато чинників, які підштовхнули Андрія на смерть. Один з них — місяць тому помер його батько.

 

У Стебнику та сусідніх містах немає реабілітаційних центрів, де учасники АТО можуть психологічно відновлюватись після війни. Це дуже непокоїть волонтерів, адже така смерть — не перша.

 

 

 

“Страшно те, що за аналогічних обставин місяць тому помер ще один боєць Руслан Гребенюк, – каже Ольга. – На мирній території йдуть з життя герої, які вижили у надважких обставинах війни”.

 

 

Ольга Мицак стверджує, що волонтери Стебника спонукатимуть місцеву владу якнайшвидше вирішити проблему з відсутністю центрів для реабілітації воїнів АТО.

Фото: Фейсбук/Ольга Мицак

  • 0
  • 1319
Схожі новини