Почала кричати та висувати звинувачення: у Дрогобичі жінка зірвала засідання міськради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Почала кричати та висувати звинувачення: у Дрогобичі жінка зірвала засідання міськради
02 Травня, 15:26

Почала кричати та висувати звинувачення: у Дрогобичі жінка зірвала засідання міськради

У Дрогобичі місцева активістка зірвала сесійне засідання депутатів міськради. Жінка захопила мікрофон, почала кричати та висувати звинувачення посадовцям. Про це йдеться на сайті Дрогобицької міської ради.

Як розповіли у міській раді, депутати мали розглянути питання про перехід місцевого ліцею №1 у статус гімназії, однак жінка завадила це зробити.

“На жаль, вже друге засідання поспіль, рішення розглянути не змогли. Сьогодні розгляду освітніх питань завадили дії дрогобичанки, яка позиціонує себе активісткою. Громадянка, порушуючи норми чинного законодавства та місцевого регламенту, самовільно захопила мікрофон та почала кричати в нього”, – йдеться у повідомленні.

У Дрогобицькій міській раді зазначають, що право на виступ на сесії, відповідно до вимог регламенту, надається лише після погодження та голосування депутатів.

“Попри порушення цієї норми, мешканку міста допустили до мікрофона, однак замість цивілізованого виступу та аргументування власної позиції, вона вдалась в гучні крики та звинувачення, що призвело до зриву сесійного засідання. Наголошуємо, що всі сесійні засідання Дрогобицької міської ради відбуваються гласно, відкрито та транслюються у режимі онлайн. Відтак факт зриву сесії зафіксований відеотрансляцією та буде переданий правоохоронним органам”.

Відео