Найдовшим залізничним маршрутом в Україні сьогодні курсує потяг єдності | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Найдовшим залізничним маршрутом в Україні сьогодні курсує потяг єдності
16 Лютого, 18:08

Найдовшим залізничним маршрутом в Україні сьогодні курсує потяг єдності

Нещодавно запущений поїзд Маріуполь — Рахів з нагоди свята перетворили у поїзд єднання, адже він долає найдовший пасажирський залізничний маршрут у нашій державі — 1806 км. Потяг везе прапор України через 12 областей – від Закарпаття до Донеччини. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

У складі поїзда 10 абсолютно нових вагонів, які були цьогоріч збудовані вітчизняним виробником та придбані за кошти держбюджету в рамках програми «Велике будівництво». У складі поїзда плацкартні вагони, купе та люкс.

Протягом всього рейсу для пасажирів потягу лунатимуть слова підтримки та єднання від українських діячів культури, освіти та спорту.  Укрзалізниця запрошує долучитися до зустрічі та відправлення поїзда у Рахові, Ясіні, Татарові, Івано-Франківську, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Волновасі та Маріуполі. Всіх охочих закликають прийти на залізничні вокзали з національною символікою України та підтримати єдність держави.

При цьому найдовший маршрут оминає столицю, але з’єднує два великі міста на сході й заході України — Львів та Дніпро. Це зручний спосіб дістатися мешканцям східної частини країни до мальовничих туристичних місць західної України. Попит на проїзд стабільно високий: до кінця лютого вже розкуплено більше 80% квитків в обох напрямках.

  • 0
  • 61
Відео