Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Покинуті тварини та важкохвора мама: у Львові викрили шахрайку, яка збирала кошти через інтернет
16 Червня, 19:11

Покинуті тварини та важкохвора мама: у Львові викрили шахрайку, яка збирала кошти через інтернет

У Львові виявили шахрайку, яка видавала себе за волонтерку і збирала кошти на лікування та догляд для тварин без господарів. Про це повідомили у “Спільноті собачників Львова” у Фейсбуку.

Учасники цієї спільноти зазначають, що рахунок йде на сотні тисяч гривень. Крім того, псевдоволонтерка вигадала, що у неї важкохвора мама, на лікування якої теж збирала гроші.

“Оплачені рахунки на лікування котів теж були. Коти на стаціонарах були реальними і прилаштовані також є. Але були і кошти, що люди присилали на потреби тварин, але йшли ті кошти зовсім не по адресі”, – пише активістка Євгенія Левіт.

“Останнім часом були зафіксовані прохання про позичання 700 доларів та 3000 доларів для лікування мами (по першій версії – раку мозку, по другій – раку матки). Скріншоти та аудіозаписи при потребі можу надати. Зараз ця дівчина збирає гроші на лікування кота Тигрика. Невідомо куди зникли гроші, які збиралися вже довший час на його лікування. Зараз він знаходиться в іншій клініці і, на думку фахівців, лікування не проводилося, – додає зоозасник Євген Фесенко. – Яким чином ви, не працюючи довгий час, маєте можливість вести доволі богемний спосіб життя, відвідуючи недешеві розважальні заклади та нічні клуби, що відображено в вашому Інстаграмі? Правда, ці фото, чомусь раптово зникли в останні дні, але скріншоти збереглися.

Після такої критики Леся Соцукевич визнала свою провину. Зізналася, що вигадала про мамині недуги. Усі зібрані кошти обіцяла повернути людям.
Фото: Фейсбук

Схожі новини