Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Польща та країни Балтії закриють сполучення з росією протягом 2-3 діб
05 Квітня, 11:59

Польща та країни Балтії закриють сполучення з росією протягом 2-3 діб

Польща, Литва, Латвія та Естонія протягом 2-3 діб закриють сполучення з росією. Про це повідомив надзвичайний і уповноважений посол України в Польщі Андрій Дещиця в ефірі єдиного національного телемарафону, пише Суспільне.

“Рішення практично вже ухвалене. Польща, Литва, Латвія, Естонія скоординували свої дії і прийняли рішення, що впродовж 48-72 годин, тобто 2-3 діб, кордони з Білоруссю і Росією будуть повністю закриті. Йшла довгий час дискусія, що таке рішенням має бути прийняте в Брюсселі ЄС. Але вони уникали такого рішення. Тому ініціативу взяла на себе Польща, а Литва, Латвія, Естонія підтримали це рішення”, — заявив Дещиця.

За його словами, наразі ведуться переговори з польським урядом щодо блокування залізниці.

Водночас міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс заявив в інтерв’ю газеті Diena, що країни Балтії повинні закрити кордон з Росією одночасно. На його думку, спершу домовитися про закриття кордону мають міністерства внутрішніх справ Латвії, Литви та Естонії, подивитися, що це буде означати на практиці.

“Я не бачу можливості, щоб одна з країн Балтії могла б зробити це поодинці. Але для всіх разом це безумовно питання для розгляду”, – зазначив він.

Також Пабрікс додав, що в умовах війни слід проводити дві основні політики: по-перше, максимальні санкції проти Росії, а по-друге, “єдиний спосіб реально завершити цей конфлікт – допомогти Україні максимальною військовою підтримкою”.

  • 0
  • 1440
Схожі новини