Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Понад 120 країн вимагають незалежного розслідування походження COVID-19
18 Травня, 10:39
logo-black

Понад 120 країн вимагають незалежного розслідування походження COVID-19

Україна та ще понад 120 країн хочуть провести незалежне розслідування, щоб встановити походження COVID-19. До цієї пропозиції приєдналися 54 країни Африки, країни Євросоюзу, Австралія, Південна Корея, Японія, Індонезія, Туреччина, Велика Британія, Росія та ПАР. Заплановано, що голосування з цього питання відбудеться завтра вранці.

Першою про необхідність незалежного розслідування заявила Австралія. США наразі не підтримали цю пропозицію. У заяві конкретно не згадуються Китай та місто Ухань. Там наголошують, що ВООЗ має співпрацювати з Всесвітньою організацією охорони здоров’я тварин, щоб встановити, яка тварина стала джерелом вірусу.

Станом на ранок 18 травня у світі з початку пандемії зафіксували понад 4,8 млн випадків зараження коронавірусом. З них 1,8 млн людей одужали та майже 317 тис. – померли. Наразі інфікованими залишається 2,6 млн осіб. Такі дані оприлюднив ресурс Worldometers.

За кількістю інфікованих та померлих від коронавірусу досі лідирують США. Там COVID-19 підтвердили в 1,5 млн людей. З них майже 91 тис. – померли, а 346 тис. – одужали. Досі хворіє понад мільйон людей.

Далі в рейтингу перебуває Росія. Загалом там майже 282 тис. хворих. З них 67 тис. людей одужали та 2,6 тис. – померли від ускладнень.

На третьому місці – Іспанія. Там виявили майже 278 тис. хворих. Замикають п’ятірку «країн-лідерів» Велика Британія з понад 243 тис. заражених та Бразилія, де зафіксували 241 тис. інфікованих.

Зазначимо, у Китаї вперше за останній місяць зафіксували смерть від коронавірусу. Також за останню добу в країні семеро людей заразилися вірусом. Усього від COVID-19 в Китаї померли 4,6 тис. людей.

У Брюсселі медики вишикувалися у «коридор ганьби» під час зустрічі кортежу прем’єр-міністерки Бельгії Софі Вільмес. Вони повернулись спинами, коли проїжджала очільниця уряду. Про це повідомляє The Guardian. У такий спосіб медики лікарні Сен-П’єр висловили протест проти дій влади у питанні протидії коронавірусу. Вони вимагають більшого визнання їхньої роботи та закликають найняти некваліфікований персонал для виконання роботи медсестер.

Також невдоволення медиків у країні викликали, на їхню думку, погані результати у протидії епідемії. Це демонструє висока смертність. У країні підтверджено понад 55 тис. випадків коронавірусу, але смертність вища за країни навіть з більшою кількістю інфікованих – померли 9 ти. людей. Прем’єрка заявила, що, можливо, кількість підтверджених і летальних випадків завищена. Це викликало обурення у медичній спільноті.

Фото: Укрінформ.

  • 0
  • 332
Схожі новини