Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Посадовця «Нафтогазу» з Новояворівська затримали на понад мільйонному хабарі
01 Червня, 14:14
logo-black

Посадовця «Нафтогазу» з Новояворівська затримали на понад мільйонному хабарі

Сьогодні, 1 червня, працівники СБУ у Львівській області повідомили про те, що на великому хабарі спіймали керівника одного з підрозділів «Нафтогазу». Він отримував 1,4 млн грн незаконної грошової винагороди, зазначають правоохоронці. За даними слідства, підозрюваний налагодив цілу схему отримання хабарів.

«Цього разу за 1,4 мільйони гривень посадовець «гарантував» не створювати штучних перешкод у підключенні житлового будинку до електромереж. Він також обіцяв сприяння у стабільному забезпеченні споживачів електроенергією», – розповідають у пресслужбі обласної СБУ.

5-1468
3-2787

В обласній прокуратурі ж зазначають, що йдеться про директора однієї з філій ТзОВ «Нафтогаз Тепло» в одному з міст районного значення Львівщини.

«Керівник філії одержав від директора однієї з будівельних компаній Новояворівська неправомірну вигоду. Натомість він обіцяв посприяти, аби новозбудований підприємством багатоквартирний будинок був приєднаний до електромереж якомога швидше, не чекаючи, коли буде збудована додаткова підстанція, до якої згідно з проєктною документацією і мало бути підключення. Також у цю суму входили послуги із невідключенню від електропостачання сусіднього будинку тієї ж фірми, який уже зданий у експлуатацію, проте під’єднаний до електромережі з порушеннями правил», – кажуть у прокуратурі.

1-4460
4-2049

LMN стало відомо, що підозрюваний – 58-річний мешканець Новояворівська. У НАК «Нафтогаз України» кажуть, що цей посадовець був призначений нещодавно – 8 квітня цього року. І обіцяють, що сприятимуть слідству, аби правоохоронці змогли цю справу довести до суду.

Фото: прокуратури у Львівській області

Схожі новини