Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Послухайте кілька секунд, як ллється кров!», – емоційна промова нардепа Бакунця
22 Лютого, 18:21
logo-black

«Послухайте кілька секунд, як ллється кров!», – емоційна промова нардепа Бакунця

“Це кров наших прадідів, дідів, батьків та братів. Послухайте, як ллється кров Героїв Небесної Сотні. Послухайте, як ллється кров на Сході України.

 

Ця кров ллється лише через те, що ми починаючи з діда-прадіда, батька і матері, усієї нашої родини хотіли, хочемо і будемо заявляти Кремлю, що ми не окраїна, ми Україна, ми – українці.

 

Коли вже весь світ бачить відкриту агресію Кремля, коли режим Путіна хоче знищити нашу державність, знищити Україну, депутати Верховної Ради:

Повинні стати на захист суверенітету та державності України, розірвати дипломатичні зв’язки з Росією. Посилити кордони та запровадити візовий режим з РФ.

 

Багато представників влади говорить, що ми за дипломатичне врегулювання. Однак я, як мажоритарник, який відвідує військовий полігон у Старичах, можу запевнити нардепів та усіх українців – в  нас сталева, міцна, сучасна, озброєна, з міцним духом українська армія. Завдяки їм – ми в безпеці!!!

 

Закликаю кожного будувати Україну на своєму робочому місці, нардепів, будувати Україну правильно голосуючи”.

P.S. Верховна Рада ухвалила постанову № 7088 про засудженням визнання Росією незалежності самопроголошених «Л/ДНР». А також закликали держави:

 

– Зупинити Північний потік-2.

– Відключити Росію від системи SWIFT.

– Зупинити експорт, особливо товарів військового призначення

– Надати нам оборонну зброю та військових інструкторів

 

336 голосів за!

 

 

  • 0
  • 565
Схожі новини