Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Потрібні волонтери для організації Святвечора для нужденних
25 Грудня, 16:38

Потрібні волонтери для організації Святвечора для нужденних

Тетяна Пасічник

6 січня в Українському Католицькому Університеті відбудеться Свята вечеря для 150-ти потребуючих та самотніх. Подія розпочнеться о 14.00 у приміщенні філософсько-богословського факультету.

Вже 10-й рік поспіль в УКУ відбувається “Вифлеємська гостина” .

 

 

“Це переосмислення ідеї Андрія Шептицького. У 2000-х роках цю ідею відродили студенти, трошки трансформувавши її. Спочатку це був Святвечір , на який приходили люди зі сходу та заходу, а вже зараз –  малозабезпечені»,  – розповідає LMN організатор  Назарій Петрів.

 

 

Страви на “Вифлеємській гостині” будуть традиційні. Допомогти з приготуванням зголосились три мережі –  “!FEST” , “Горіховий дім” та “Biscotti”.

 

 

«Ми звернулися у міський центр соціального захисту, який має делегувати до нас осіб.  Звичайно, якщо хтось прийде самостійно, то місце знайдеться. Ми відкриті для людей», – каже Назарій.

 

 

До події  долучаються не лише студенти університету. Допомогти може кожен. У обов’язки волонтерів входитиме декорування залу, сервірування столів та прибирання після вечері.

Волонтери зі стравами також відвідають Шпитать ім. митрополита Андрея Шептицького, долучаться до Святвечора , який організовують у  психіатричній лікарні вул.Кульпарківській.

Щоб стати волонтером, звертайтесь за тел.: 096 27 40 477 – Назарій Петрів.

 

 

 

  • 0
  • 1270
Схожі новини