Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Повертались із виклику: на Жовківщині раптово помер поліцейський
17 Лютого, 15:27
logo-black

Повертались із виклику: на Жовківщині раптово помер поліцейський

Сьогодні вночі не стало працівника Жовківської районної поліції, старшого лейтенанта 26-річного Ігоря Касараба. Чоловік вийшов на нічне патрулювання, де йому раптово стало зле.

«Надзвичайно відповідальний працівник. А ще дуже позитивна людина. Компанійський. На нього можна було покластися у будь-чому. Колеги по роботі його любили і поважали. Завжди відгукувався на будь-яку біду, в кого б не сталося. Задіював себе і до всякої роботи, таке було враження, що поспішав жити», – розповідає про свого підлеглого Андрій Коцур, начальник Жовківського райвідділу поліції.

86801581_236876910657837_1593815784625274880_n

Ігор Касараб був інспектором групи реагування. Сьогодні вночі мав нічне патрулювання. З напарником повертались із виклику та патрулювали вулиці. Раптом чоловік відчув себе погано. Сів у машину. Напарник викликав «швидку» та поки та приїхала, молодого чоловіка не стало.

Як з’ясувалось пізніше, у Ігоря стався обширний інфаркт. Старший лейтенант Ігор Касараб проживав у селі Артасів. Завтра, орієнтовно о 13 годині, з покійним попрощаються у рідному селі. У чоловіка залишилась дружина та чотирирічна донька. Через кілька місяців подружжя чекало на появу ще однієї дитини.

Фото: Нацполіції

 

 

 

 

Схожі новини