Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Працівники львівського підприємства для незрячих оголосили голодування
02 Серпня, 09:28

Працівники львівського підприємства для незрячих оголосили голодування

З вчорашнього дня, 1 серпня, працівники Львівського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих оголосили безстрокове голодування, повідомляє Варта1.

До таких дій люди вдалися після шести тижнів протестів. Причина – призначення нового директора Андрія Стегніцького. Працівники стверджують, що чоловік ніколи не працював із ними на заводі, не знає усіх нюансів роботи і ніколи не цікавився життям підприємства. Більше того, він навіть писав скарги на підприємство, через що завод штрафували.

Спочатку нового директора просто не впускали на територію підприємства. Коли Стегніцький черговий раз захотів зайти на територію виробництва, один з охоронців не пропустив його в приміщення і заявив, що директор вкусив його за це.

«Я сказав: «Ви куди? Сюди не можна. А він мене раз ‒ і вкусив! Місце укусу почало мене пекти, хлопці порадили, щоб звернувся до лікарів та жартома спитали: «Може, тобі треба ін’єкції проти сказу? І товариш відвіз мене у травмпункт», ‒ розповідає zaxid.net охоронець підприємства Євген Покотицький.

Додамо, підприємство вже довгий час очолював Степан Петришак. Працівникам підприємства не подобався і цей керівник, тож у травні цього року чоловіка звільнили із займаної посади.

Натомість працівники пропонують кандидатуру Романа Савка. Вважають, що він дійсно достойний керівник.

Фото: Варта1.

Схожі новини