регіональні новини
Написати нам
Президент нагородив спортсменів з Львівщини, які здобули медалі на Європейських іграх
17 Липня, 11:43

Президент Володимир Зеленський відзначив нагородами членів національної збірної команди України, які здобули призові місця на II Європейських іграх. Змагання проходил у Білорусії. Серед нагороджених є і представники Львівщини.

Про це повідомляє НОК у Львівській області.

Орденом «За заслуги» II ступеня нагородили Станіслава Горуну – чемпіона з карате.

Орденом княгині Ольги III ступеня Зеленський нагородив:

Оксану Лівач – срібну призерку з боротьби вільної;

Олену Старікову – срібну призерку з велосипедного спорту;

Юлію Ткач – чемпіонку з боротьби вільної;

Юлію Хавалджи – срібну призерку з боротьби вільної.

Медаль «За працю і звитягу» отримали бронзові призери різних видів спорту: Павло Коростильов, Галина Мельник, Алла Черкасова.

За значний особистий внесок у підготовку спортсменів відзначили й трьох тренерів Львівщини. Їм  присвоїли почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». Зокрема, Зеленський відзначив: Антона Нікуліна, Олександра Ткача, Ореста Тичка.

Нагадаємо, на Європейських іграх-2019 у Мінську збірна України посіла третє загальнокомандне місце. Українські спортсмени здобули 51 медаль. Із них 16 золотих, 17 срібних та 18 бронзових.