Проблема, що не вирішувалась десятиліттями: у гірських селах Самбірщини наводять лад з вивезенням сміття | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Проблема, що не вирішувалась десятиліттями: у гірських селах Самбірщини наводять лад з вивезенням сміття
23 Липня, 17:28
logo-black

Проблема, що не вирішувалась десятиліттями: у гірських селах Самбірщини наводять лад з вивезенням сміття

Мешканці гірських сіл Стрілківської громади нарешті зможуть цивілізовано викидати сміття у належних для цього місцях. Десятиліттями за цю проблему ніхто не брався: кожен позбувався сміття, як міг. Зараз же люди почали укладати договори на вивіз сміття з комунальним підприємством Стрілківської громади. У Головецьку такі договори вже підписала левова частка будинків.

«Як на мене,  проблема зі сміттям дуже нагальна і потребує якомога швидшого вирішення. Люди викидають сміття в річку чи десь біля берегів. Але робити їм зауваження чи казати, щоб не робили так, насправді немає сенсу, бо ж немає альтернативи. Куди вони мають те сміття подіти? Зараз ми хочемо створити цю альтернативу, і, думаю, ситуація стане суттєво кращою», – розповідає LMN староста округу Василь Грицак.

За словами чоловіка,  роботи у цьому напрямку ще багато. Потрібно облаштувати спеціальні місця для сміттєвих баків, тощо.

«Головне, що процес,  так би мовити, зрушив з мертвої точки. Є розуміння людей, є бажання змінювати ситуацію, тому мало б усе вдатись», – зазначає Василь Грицак.

  • 0
  • 1101
Відео