Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пройшов Майдан, війну та полон: сироті зі Самбора потрібні кошти на лікування
08 Жовтня, 14:02

Пройшов Майдан, війну та полон: сироті зі Самбора потрібні кошти на лікування

25-річний Петро Маланій зі Самбора, який пішов добровольцем на російсько-українську війну, зараз бореться з важкою хворобою. Нещодавно у нього діагностували кісту головного мозку. Оперувати Петра будуть в Іспанії. Вартість лікування – понад 200 тис. грн. Частина коштів вже зібрана. Не вистачає ще 86 тис. грн. Зараз потрібно купити ліків на 5300 грн. Про це повідомили у регіональному центрі надання послуг учасникам бойових дій.

«Петро Маланій – сирота. Він виріс в інтернаті міста Самбір. У 17 років хлопець втік на Майдан, з якого у 2014 пішов добровольцем на війну. Воював в Пісках, захищав Донецький аеропорт. Потрапив в полон, де пробув понад два місяці. Був обміняний і продовжив воювати за Україну в складі батальйону Національної гвардії «Азов». Отримав чотири контузії», – розповідають у регіональному центрі надання послуг учасникам бойових дій.

Місяць тому в Петра почала німіти нога. Тоді лікарі виявили кісту головного мозку. Бійцю дуже потрібна допомога небайдужих, адже він немає в кого просити про допомогу.

Усі, хто мають бажання та можливість допомогти Петрові, можуть переказувати кошти на картку: 5375 4141 0339 8649 – Маланій Петро Русланович.

Фото: Фейсбук

Схожі новини