Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Прокуратура розслідуватиме зв’язок між вирубкою лісів та повенями на Прикарпатті
26 Червня, 11:13

Прокуратура розслідуватиме зв’язок між вирубкою лісів та повенями на Прикарпатті

Прокуратура Івано-Франківщини відкрила кримінальне провадження за фактами масової вирубки лісів, яка ймовірно призвела до повеней на території Івано-Франківської та інших областей.

“У червні 2020 року на території Прикарпаття випала понаднормова кількість опадів. Внаслідок цього загинуло 3 особи, підтоплено більше 10 тис. житлових будинків, зруйновано 150 км доріг та 90 мостів, пошкоджено 586 доріг та 169 мостів, знищено 4146 м берегоукріплення. Виникнення повеней, ймовірно, стало можливим внаслідок масового знищення об’єктів рослинного світу, порубки лісів, неналежного здійснення лісогосподарської діяльності та невиконання заходів по охороні навколишнього природного середовища посадовими особами”, – кажуть у прокуратурі.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Нагадаємо, раніше LMN писала, що Держлісагентство стверджує, що вирубка лісів не є причиною повені. Однак за словами активіста ГО “СтопЛісоцид” Василя Курія, саме масова незаконна вирубка деревини, погане господарювання, світове потепління та знищення русла річки призвело до повені у Західній Україні.

Фото: Відкритий ліс.

  • 0
  • 1080
Схожі новини