Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Прокуратура зняла обвинувачення з відомої львівської лікарки
29 Листопада, 10:59

Прокуратура зняла обвинувачення з відомої львівської лікарки

Прокуратура відмовилася від обвинувачення у кримінальному провадженні про отримання хабара екс-заступницею головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Наталією ван Доеверен. Постанову про відмову прокурора від державного обвинувачення оприлюднив адвокат лікарки Олег Мицик учора ввечері, передає Захід.нет.

«Щиро вітаю Наталію Романівну Ван Доеверен та всіх причетних з неймовірною для нашої правоохоронної системи подією: прокурор відмовився від обвинувачення в повному обсязі найрезонанснійшій замовній справі останніх років! Сьогодні рівно три роки, як була влаштована ця мега провокація. Одночасно вітаю з законною та справедливою перемогою!», – написав адвокат Олег Мицик.

Наталію ван Доеверен затримали у листопаді 2016 року. Її звинуватили в отриманні хабара у 6000 грн від пацієнтки.

Наталія ван Доеверен одразу почала публічно заявляти, що справа проти неї сфабрикована. Замовником справи вона вважала головного лікаря ЛОКЛ Михайла Гичку. Під час судового розслідування двоє свідків спочатку заявляли, що давали їй гроші. Але згодом один із них – Дмитро Бадьора – зізнався, що насправді хабара лікарці не приносив, а неправдиві свідчення надав під тиском правоохоронців.

Фото: Захід.нет.

  • 0
  • 1200
Схожі новини