Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Проведемо внутрішню дискусію»: Цимбалюк відреагував на голосування однопартійців за об’єднання психлікарень
20 Листопада, 18:02
logo-black

«Проведемо внутрішню дискусію»: Цимбалюк відреагував на голосування однопартійців за об’єднання психлікарень

 Антоніна Скляренко

Вчора, 19 листопада, депутати Львівської облради голосували за реорганізацію психіатричної служби в області. Вона передбачала об’єднання двох обласних психіатричних лікарень – у селі Заклад Миколаївського району та на вул. Кульпарківській у Львові. Остання мала змінити місце реєстрації – «прописатися» у Закладі. Та рішення не прийняли – забракло одного голосу.

«За» проголосували 42 депутати – зокрема, позафракційні, представники БПП, НРУ, УКРОПу, «Батьківщини». Останні здивували, позаяк очільник обласного осередку «Батьківщини» та нардеп Михайло Цимбалюк виступає категорично проти перереєстрації цього закладу. Неодноразово і відкрито про це заявляв.

«Це рішення було прийнято членами фракції виключно на демократичних засадах, – прокоментував LMN Михайло Цимбалюк дії своїх колег. – Видно, ми не змогли їх переконати. Проведемо внутрішньо-партійну дискусію, вона у нас триває. Моя позиція залишається незмінною. Вважаю, що цій владі слід завадити проводити будь-які реорганізації та скорочення, бо вони матимуть непередбачувані наслідки. До того ж ми вимагаємо від обласної держадміністрації озвучити їхню «програму реорганізації». Хочемо побачити план медичної реформи на території області. Поки що ми цього не побачили. Супрун поїхала і зараз за океаном сміється з українців, а тут деякі хруні залишилися продовжувати її справу».

Фото: з відкритих інтернет-джерел.

  • 0
  • 356
Схожі новини