«Прибери Карпати як у себе біля хати»: на Самбірщині зняли ролик в пам’ять про волонтера, який загинув на війні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Прибери Карпати як у себе біля хати»: на Самбірщині зняли ролик в пам’ять про волонтера, який загинув на війні
05 Липня, 12:32
logo-black

«Прибери Карпати як у себе біля хати»: на Самбірщині зняли ролик в пам’ять про волонтера, який загинув на війні

На Львівщині внутрішньо переміщені діти взяли участь у кліпі, присвяченому пам’яті волонтера та співзасновника екологічного руху Chysto.de Романа Жука. Про це повідомили у Стрілківській територіальній громаді.

Як розповіла ініціаторка відеоролика Наталя Гром,  лише півроку тому Роман у рамках проєкту «Зеровейстик» приїжджав знімати відкрите заняття з діттьми у дитсадку у селищі Верхній Лужок.

«Роман приїжджав зі своїми синами у дитячий садок, де вони знімали відкрите заняття з дітьми, після чого йому залишалось це змонтувати. Однак почались воєнні дії, і він пішов на війну», – розповіла пані Наталя.

26 травня волонтер загинув у бою з окупантами. Дізнавшись про це, Наталія Гром вирішила ініціювати створення відеоролика в пам’ять про Романа.

У зйомках взяли участь діти, які постраждали від війни та перебували у реабілітаційному таборі на «Мшанецьких колибах».

«Зйомки тривали близько трьох з половиною годин.  Діти – молодці. Хотіла б відзначити, що під час зйомок була дуже класна атмосфера, діти дуже багато імпровізували. Вони ввійшли в роль, і були задоволені від процесу, а ми задоволені результатом. Ці три з половиною години пролетіли в момент.

Зйомки відбувались 8 червня, І ще певний час зайняло монтування кліпу та запис аудіодоріжки», – розповіла Наталя.

За словами організаторки, кліп створювався в рамках програми Британської Ради «Активні громадяни».

«Ще до війни я виграла проєкт від них. Згідно з ним ми мали зняти кліп, а вони зі свого боку фінансували нам виріб декількох смітників, які поставлять на громадських місцях», – додала Наталя.

Також до проєкту долучились вчителька музики Ірина Савула, яка склала мелодію до відеоролика, відеооператор Микола Токар, а також отець-диякон Богдан Криницький, який цей аудіозапис реалізував.

  • 0
  • 651
Відео