В одному спідньому: у Палаці Потоцьких зняли рекламне відео жіночої білизни | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В одному спідньому: у Палаці Потоцьких зняли рекламне відео жіночої білизни
13 Листопада, 15:19

В одному спідньому: у Палаці Потоцьких зняли рекламне відео жіночої білизни

Український бренд жіночої білизни Zhilyova Lingerie опублікував тізер рекламного ролика, знятого у «блакитній залі» львівського Палацу Потоцьких. Він одразу викликав жваве обговорення і критику. Адже у ньому модель в одному спідньому танцювала на раритетному музейному столі, – пише ZAXID.NET.

Тізер рекламного ролика опублікували на офіційній Instagram-сторінці Zhilyova Lingerie. Станом на сьогодні, 13 листопада, його переглянули уже понад 110 тис. людей. Самі ж зйомки проходили ще у серпні. Для процесу рекламісти орендували «блакитну залу» на дві години. Згідно підписаної угоди заплатили 7200 грн. Суму такої оренди визначив Мінкульт.

До речі, Галерея вже багато років здає в оренду приміщення для різних комерційних зйомок.

Гендиректор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк каже, що у самому факті зйомок реклами жіночої білизни не бачить нічого поганого, але рекламісти все ж порушили умови угоди. Попри заборону використали у своєму ролику музейний експонат.

«Зйомки проходили у присутності нашого доглядача-чоловіка, тому, коли модель переодягалася, він змушений був виходити із зали. Очевидно, в якийсь з цих моментів модель вилізла на стіл», – розповів Возняк.

У свою чергу колишня директорка Львівської національної галереї мистецтв Лариса Возницька-Разнікова побачила у ролику багато бруду.

 

“Це дійсно там, і стіл блакитного залу. Навіть скатертину не змінили. У цьому випадку можу сказати страшну для мене фразу: добре, що батько не дожив до цього бруду”, — написала вона, згадавши свого померлого батька, який упродовж багатьох років був директором Львівської національної галереї мистецтв, у комплекс якої входить згаданий Палац Потоцьких.

Відео ролика можна подивитися тут.

  • 0
  • 246
Відео