Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рада легалізувала гральний бізнес: найважливіше про закон
14 Липня, 13:03

Рада легалізувала гральний бізнес: найважливіше про закон

Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому закон про легалізацію грального бізнесу в Україні. Як повідомляє УНІАН, за його ухвалення проголосували 248 народних депутатів при необхідному мінімумі у 226 голосів.

Прийнятий законом допускає розміщення казино виключно на території готелів категорії “п’ять зірок” у Києві. В інших населених пунктах дозволено на території будівель, в яких розташовані готелі категорії “чотири” та “п’ять зірок”.

Також для ігрових автоматів  встановлене обмеження в кількості – до 40 тисяч. Право на їх розміщення можна отримати за допомогою спеціальних електронних аукціонів. Крім того передбачені вимоги і для залів ігрових автоматів. Їх можна облаштовувати лише у готелях категорії “три”, “чотири” та “п’ять зірок”.

Закон передбачає і збільшення віку гравця, тепер лише з 21 року. А  ще встановлює вимоги до гравців та їхньої ідентифікації. Це на думку розробників документу, мало б сприяти запобіганню негативних наслідків від участі в азартних іграх. За порушення умов на винних чекатимуть жорсткі фінансові санкції.

Також прийнятий закон передбачає регулювання у сфері азартних ігор. Його буде здійснювати спеціальний орган – Комісія з розвитку та регулювання азартних ігор. Структура, підпорядкована Кабміну.

Розробники закону та ті, які сьогодні за нього проголосували, сподіваються, що документ дозволить створити передумови для значних додаткових надходжень у держбюджет. Всі отримані кошти планують спрямовувати у розвиток медицини, спорту і культури.

  • 0
  • 564
Схожі новини