Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Жінка з Турки у 75 років вперше стала обличчям рекламної кампанії (ВІДЕО)
16 Жовтня, 19:48

Жінка з Турки у 75 років вперше стала обличчям рекламної кампанії (ВІДЕО)

75-річна Регіна Драч народилася у місті Турка. Жінка все життя працювала у державних установах, однак нещодавно знялась у рекламі, передає  Галнет.
Улітку невістка пані Регіни побачила допис львівського фотографа Ярослава Мончака про те, що спортивно-торгово-розважальний центр «Спартак» шукає героїню для рекламної кампанії. Особлива вимога – вік жінки має бути 60+.
Як має виглядати героїня, показали на прикладі фото пенсіонерки із Кентукі Бадді Вінкл. Вона підкорила соцмережі своїми яскравими фото і заняттями спортом.
bez-imeni-141

“Я подивилася на неї і одразу уявила нашу бабусю. Регіна у нас дуже активна, позитивна, щира і відкрита”, – розповідає невістка пані Регіни Галина Драч.

“Претенденток було дуже багато. Але ми обирали не лише за обличчям, а й за стилем життя. Регіна Драч здалася нам дуже проактивною. Вона подорожує світом, веде сама Facebook, спілкується з онуками”, – розповідає керівниця відділу маркетингу СТРЦ «Спартак» Тетяна Альховська.
dfhbjk
Регіна Драч розповіла, що дуже здивувалася, коли невістка розповіла їй, що та пройшла кастинг і її запрошують стати обличчям рекламної кампанії торгового центру.

“Це була перша така моя зйомка. Вона тривала приблизно три години. Мені сподобалося. Я багато жартувала, позувала, як мені казали. Коли побачила фото, то сама себе не впізнала, настільки гарно я виглядала”, – згадує жінка.

bez-imeni1-6
На знімальному майданчику з нею була невістка Галина і внучка Глорія, які підтримували бабусю.
“Внучка, щоб підтримати бабусю, забігла у кадр і стала на скейт-борд, і у нас вийшла дуже крута рекламна кампанія. Нам багато людей писали, що ця бабуся їм до вподоби, вони фотографували автобуси з зображенням пані Регіни, скачували собі на телефони ці світлини”, – додає Тетяна Альховська.
bez-imeni12-2

Бекстейдж #СпортФешнБа SPARTAK fall campaign 2019

Як це було👇Бекстейдж зйомки та створення леджендері образу #СпортФешнБа 💃Неймовірної крутості героїня, найкраща команда, робота в режимі фан та яскравий результат!⚡️

Опубліковано Спартак Четвер, 5 вересня 2019 р.

А близько місяця тому пані Регіна разом з чоловіком наважилися переїхати з Турки до Львова, де живе сім’я сина. Тут вони допомагають з внуками, багато гуляють, ходять на події. У листопаді подружжя відсвяткує 50 років.

“Я люблю свого чоловіка і всі роки поважаю та ціную те, що він робить. Ми допомагаємо одне одному. Разом готуємо їсти. А ще – я завжди намагаюся зробити манікюр, підмалювати губи, намалювати стрілки. Моя мама дуже гарно одягалася і це мені передалося”, – ділиться секретами пані Регіна.

Жінка згадує, навіть коли жила у маленькому містечку, завжди намагалася виглядати стильно. Хоча вдома була велика господарка – кури, свині. А ще пані Регіна встигала працювати цілий день – спершу шеф-кухарем, потім у паспортному столі та у районному архіві. Коли ж вийшла на пенсію, трохи було сумно, адже починався інший період у житті.

“Але потім я зрозуміла, що так має бути. Все добре. Треба просто жити і бути щасливою далі. Ще й колишні співробітники кликали мене на дні народження, різні свята. І то давало мені наснагу. А зараз у мене діти, внуки, постійно рух і є чим зайнятися”, – додає пані Регіна.
Останні декілька років вони з чоловіком відкрили ще одне спільне задоволення – подорожі. Пані Регіна наголошує, цим завдячує сину Богдану і його дружині Галині. Адже саме вони найперші взяли їх зі собою у мандрівку.
11-11

“У мене була мрія полетіти літаком. Мені дуже сподобалися Дубаї, Таїланд, Балі. Це все завдяки моїм дітям. Бог дав мені сина і золоту невістку. Коли ми кудись летимо, то внучка все каже: «Бабусю, не переживай. Я буду з тобою сидіти»  і завжди тримає мене за руку”, – додає жінка.

Фото: Галнет

  • 0
  • 3450
Схожі новини