Рекордна кількість львів’ян сьогодні стали донорами крові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рекордна кількість львів’ян сьогодні стали донорами крові
05 Листопада, 15:49

Рекордна кількість львів’ян сьогодні стали донорами крові

Сьогодні команда проєкту «Я, Ніна» вперше провела Red Brunch у Львові — збір крові для потреб онкохворих людей. Також охочі ділились власним волоссям для виготовлення перук дітям, які втратили власне через хіміотерапію.

Зголосились долучитись до збору рекордна кількість охочих — 150 донорів крові та 11 — волосся, тож реєстрацію припинили достроково.

“Ми сподіваємося, що будемо проводити такий Red Brunch кожного першого вівторка місяця. Просимо всіх зголошуватися, бо це дуже корисна і гарна справа», — сказала дружина мера Катерина Кіт-Садова.

Захід відбувся в BankHotel Lviv, що на вул. Листопадового Чину, 8. На подію завітали і відомі українці, зокрема — ініціаторка та ідейна натхненниця проєкту Яніна Соколова, музикант і фронтмен гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин.

“Окрім донорства, є також можливість долучитися фінансово. Можна зробити пожертву на фонд «Зелений слон» або ж допомогти у замовленні виготовлення перук”, – повідомляють у пресслужбі ЛМР.

До слова, Red Brunch від проєкту «Я, Ніна» — це щомісячна подія, яка відбувається кожного першого вівторка місяця. У Києві вже вп’яте, у Львові — вперше. За результатами чотирьох перших Red Brunch у столиці, 240 людей стали донорами крові. Вони разом врятували чи ще врятують 720 життів. Ще 17 людей віддали своє волосся на виготовлення перук для дітей.

Реєстрацію на наступний Red Brunch, який відбудеться у перший вівторок грудня, розпочнуть незабаром.

Фото: пресслужба ЛМР

  • 0
  • 43
Відео