Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ремонт об’їзної Золочева: дорожники завершили влаштування асфальту
09 Листопада, 09:52

Ремонт об’їзної Золочева: дорожники завершили влаштування асфальту

Менше місяця тому дорожники розпочали ремонтували автошлях Хильчиці – Ясенівці, який дозволяє їхати в об’їзд Золочева.  У суботу завершили влаштування асфальтобетонного покриття. – пише ЛОДА.

loda-2

«Цю дорогу збудували у 1970 році і з цього часу її ремонт ніхто не проводив. Цьогоріч ми скерували  понад  28 млн грн. і капітально відремонтували автошлях протяжністю  2, 2 кілометри. Днями тут облаштують розмітку, дорожні знаки і водії зможуть значно швидше добиратись до прилеглих населених пунктів, оминаючи Золочів», – розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

loda-4

В межах капітального ремонту влаштували  нову основу та два шари асфальтобетонного покриття товщиною 15 см. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ “Шляховик-Т” за рахунок коштів державного бюджету.

Нагадаємо, на відкритих торгах вдалося зекономити дуже серйозну суму коштів на ремонт цієї дороги. Очікувана вартість капремонту за проектом складала 39,4 млн грн. «Шляховик-Т» знизив ціну до 28,2 млн грн.

До слова, як зазначив Юрій Бучко, цього року Львівщині скерували рекордну суму – понад 5 млрд гривень на ремонт автомобільних доріг. За ці кошти планують відремонтувати понад 500 кілометрів автошляхів.

ФОТО: ЛОДА

  • 0
  • 445
Схожі новини