Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Російську військову машину ще можна зупинити»: Зеленський виступив на саміті в Лондоні
15 Березня, 16:26

«Російську військову машину ще можна зупинити»: Зеленський виступив на саміті в Лондоні

Сьогодні, 15 березня, Володимир Зеленський виступив на саміті Joint Expeditionary Force у Лондоні. Там президент поділився там своїм баченням, як можна зупинити війну РФ проти України та створити нові гаранти безпеки та людяності.

За його словами, необхідно створити гуманітарну повітряну зону над Україною, щоб російські війська не могли бомбити мирні українські міста та вбивати людей. Також світ потребує нових форматів взаємодії, щоб разом зупинити агресора.

“Якщо ми не можемо увійти у “відчинені двері” НАТО, то ми повинні співпрацювати з такими спільнотами, з якими ми можемо, які нам допомагатимуть”, – сказав Зеленський.

При цьому через замовчування світу про захоплення російськими військами двох атомних станцій, політичні лідери країни-агресора продовжують відкрито погрожувати Україні та всьому світу про подальше розгортання війни. Окрім того, на ринку Росії досі працюють низка міжнародних компаній, а деякі просто вичікують і не звільняють співробітників.

Президент наголосив, що для збереження миру потрібна заборона для російського флоту користуватися портами світу, повне відключення російських банків від SWIFT, визнання російської держави державою-терористом, а також ембарго на будь-яку торгівлю з Росією.

Окрім того, Україні необхідні літаки та ще більше військової техніки, яку надають країни-партнери. Зеленський зазначив, що зброю, яку дають нам на тиждень, українська армія використовує за 20 годин, бо на один український танк сто російських.

“Російську військову машину ще можна зупинити. Ще можна зупинити вбивства людей. І ви бачите, як ми боремося. А разом із вами буде точно легше. І, найголовніше, зупинити руйнування демократій. Зупинити зараз, на нашій землі, або вони прийдуть і до вас”, – резюмував Зеленський.

  • 0
  • 1920
Схожі новини