Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Розпочалася реєстрація на ЗНО-2020: як це зробити онлайн
04 Лютого, 09:15

Розпочалася реєстрація на ЗНО-2020: як це зробити онлайн

Учора, 3 лютого, стартувала реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Основний період реєстрації триватиме до 24 березня. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Для того, щоб зареєструватись онлайн, потрібно:

  • зайти на цей сайт;
  • створити реєстраційну картку;
  • підготувати дві фотокартки розміром 3×4, що відповідають досягнутому віку;
  • зробити копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).

“Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле “серія” залишайте порожнім”, – наголошують в центрі.

Після цього потрібно сформувати комплект реєстраційних документів та подати його людині, яка відповідальна за реєстрацію в закладі, в якому навчається учень/студент.

Випускники минулих років зможуть зареєструватися самостійно і надіслати комплект реєстраційних документів до відповідного регіонального центру.

У додатковий період реєстрації (з 4 до 18 травня) зможуть подавати документи ті, хто був учасником бойових дій на сході України та не встиг зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації.

Нагадаємо, абітурієнти можуть скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО проводиться з 11 навчальних предметів.

  • 0
  • 46
Схожі новини