Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Розстріляли, облаштували шпиталь та туалет: росіяни познущались з храму на Харківщині
06 Жовтня, 20:23

Розстріляли, облаштували шпиталь та туалет: росіяни познущались з храму на Харківщині

У кожному звільненому населеному пункті вражають звірства росіян. Масові поховання, розтрощені будинки, розстріляні тварини – армія рф щоразу ніби перевершує сама себе у цинізмі.

До Львівської мануфактури новин потрапили відео та фото, на яких видно, що зробили загарбники із церквою у селі Мала Комишуваха, що в Ізюмському районі на Харківщині.

Троїцький храм стояв тут із 1826 року. У березні 2022 року російське військо, окупувавши Малу Комишуваху, розстріляло церкву. Згодом тут облаштували шпиталь.

На відео та фото видно, в якому стані росіяни залишили храм.

photo1665078158-3

У церкві валяються закривавлені інструменти, залишки їжі, матраци. Стоїть телевізор. Вочевидь, вкрадений у місцевих жителів. Всередині храму діри від куль і численні уламки. Вікна загороджені мішками з піском.

Ницість російських солдатів зашкалює, адже у кожній культурі світу існує повага до чужих релігій. Тоді як у Троїцькому храмі на Харківщині загарбники влаштували туалет прямо за вівтарем.

А таким як на фото нижче, храм був до окупації.

21e0b17c-586c-4ab5-84ad-5f1929cfbf88

Малу Комишуваху звільнили у вересні під час контрнаступу ЗСУ у Харківській області. Село ще довго буде оговтуватись від піврічної окупації – тут не залишилось жодної вцілілої будівлі.

Матеріалами з LMN поділились волонтери Наталія Буряк (ОпірСамбір) зі Самбора та Юрій Качалуп зі Старого Самбора, які возили українським захисникам допомогу та на власні очі бачили понівечений Троїцький храм.

  • 0
  • 2440
Схожі новини