Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рудне заявило про готовність приєднатися до Львівської ОТГ
13 Лютого, 17:47

Рудне заявило про готовність приєднатися до Львівської ОТГ

Сьогодні, 13 лютого, Рудненська селищна рада заявила про готовність увійти до складу майбутньої Львівської ОТГ. Хоч Рудне і так є у складі обласного центру, цим рішенням хотіли підтвердити свою позицію на папері.

“Позиція моя, депутатського корпусу та мешканців селища Рудне була зрозуміла з 1963 року, оскільки з цього часу Рудне є у складі Залізничного району Львова. Під час круглого столу у Львівській міськраді 12 лютого міський голова ще раз чітко озвучив – Рудне, Винники, Брюховичі – це є великий Львів”, – каже “Захід.нету” селищний голова Ігор Форманчук.

Форманчук також зазначив, що бачення Рудного, а також Львова і Брюхович щодо майбутньої ОТГ було задеклароване ще у 2016 році.

“У 2016 році я як голова Рудненської селищної ради, а також Брюховицький селищний голова та міський голова Львова підписали меморандум про співпрацю щодо створення агломерації. Ніхто не ставив собі жодних інших завдань про те, що ми від Львова відмежовані. Ми є місто Львів і крапка. У нас є співпраця зі Львовом і маю надію, що вона буде ще більшою”, – каже Форманчук.

Зазначимо, виконком села Конопниця Пустомитівського району погодив приєднання до Львівської ОТГ. Село Суховоля Городоцького району наразі обирає між Городоцькою, Львівською ОТГ та Зимноводівською ОТГ.

Фото: ТСН.

  • 0
  • 51
Схожі новини