Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“РяснеFEST”: мешканці мікрорайону малюють мурал, дивляться кінопокази та садять клумби
08 Червня, 18:27

“РяснеFEST”: мешканці мікрорайону малюють мурал, дивляться кінопокази та садять клумби

Вчора стартував останній захід цьогорічної «Майстерні міста». У Рясне впродовж трьох днів, з 7 до 9 червня, проходить фестиваль для мешканців мікрорайону.

Усі заходи проходитимуть у трьох локаціях, повідомляє прес-служба ЛМР.

Вчора у медіатеці, що на вулиці Ковалика, 1, з дітьми побавилися у творчий baby-jumping «Володар моркви». Також за цією адресою проходитимуть різноманітні лекції, зустрічі і кінопоказ.

Сьогодні на вул. Шевченка, 358, активісти малювали з 11.00 до 14.00 мурал, а завтра на вул. Шевченка, 390 будуть концертні виступи. Захід стартує о 15.00 і триватиме до 22.00.

Окрім цього, завтра планують ще встановити клумби, які мешканці виготовлять самотужки для покращення простору. Також вже традиційно на фестивалі буде присутня команда німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. В рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» вони спілкуватимуться із мешканцями району про творення міста, комфортний транспорт і зручніші піші зв’язки та громадські простори.

Рясне FEST проходить вже вп’яте. Вперше фестиваль відбувся 2014 року й називався «Я і Україна».

«За три роки він набрав такого розмаху, що врешті ми вирішили змінити назву. З 2017-го фестиваль називається „Рясне FEST“. Сьогодні фестиваль — це великий відкритий майданчик, на якому різні гуртки, спортивні й культурні організації можуть презентувати себе та власні досягнення. Щороку зростає і кількість учасників фесту, і людей, які готові долучитися до його організації», — зазначив організатор Рясне FEST Юрій Добуш.

Завтра на території Rezavodu відбудеться заключна вечірка «Майстерні міста». Чекають усіх о 19.00.

Цьогорічна «Майстерня міста» відбувалася на 5 локаціях: Підзамче, озеро на Панча, Сихів, Левандівка та у Рясне. Це вже восьма «Майстерня міста» у Львові.

  • 0
  • 100
Схожі новини